• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Евакуація: не полишаємо без допомоги 

eye

750

30.05.2023 08:55

Новини громад

img

Евакуація при збройних конфліктах повинна враховувати потреби людей з інвалідністю, тому фахівці Управління соціального захисту працюють щодня, допомагаючи кожному. 

Люди отримують різні види допомоги. Сім'я, в якій виховується дитина з інвалідністю, звернулась до фахівців УСЗН м. Покровськ з проханням надати  з транспорт, аби дістатись з сел.Шевченко до збірного евакуаційного пункту у м.Покровськ для подальшої евакуації до Житомирської області. 

Нагадаємо, що з 18 квітня для жителів Донецької області діє безкоштовна евакуація до Житомирщини. Після приїзду до місця поселення громадян забезпечують належним рівнем соціального захисту, зокрема отримують одноразову грошову допомогу від АТ «Укрзалізниця» у розмірі 3000 грн на кожну дитину чи людину з інвалідністю та 2000 грн на кожну людину старше 18 років.

Щоденно о 14:15. з м. Покровськ відправляється безкоштовний евакуаційний поїзд Покровськ-Львів. Кожні чотири дні мешканці Донеччини мають змогу виїхати цим потягом до Житомирської області, де громадяни безкоштовно розміщуються у комунальних закладах та приватних будинках (за бажанням). Наступний потяг до Житомирщини відправиться 2 червня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

40

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

60

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

59

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію