У Покровську продовжується ремонт проїзних частин автошляхів міста

29.05.2023 16:10

Зараз дорожники працюють на ділянці дороги на вул. Добропільська,  Роботи з заміни покриття виконує підрядна організація Славдорстрой.

"Роботи з заміни асфальту розпочалися на "кільці" під шляхопроводом Станція Нова. Зараз фахівці знаходяться на етапі фрезерування верхнього шару асфальту", - розповів начальник Управління капітального будівництва Покровської МВА Данил Проскуренко.

Крім того, пошкоджені ділянки «латають» й у провулку Борового, що у центрі міста. Ремонтні роботи виконує підрядна організація "Агропромбуд".

Варто зазначити, що рух автотранспорту на зазначених ділянках дороги може бути ускладнений. Дорожники закликають водіїв врахувати цю інформацію.