• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Підприємців Покровська закликають дотримуватись вимог під час "повітряної тривоги"  

eye

347

29.05.2023 15:17

Новини громад

img

Сектор торгівлі і підприємництва Покровської МВА закликає представників бізнесу дотримуватись інструкцій при отриманні сигналу повітряної тривоги.

"Російський агресор продовжує завдавати ракетних та авіаційних ударів по цивільній інфраструктурі на території України. Власники торговельних закладів та інших об’єктів, де масово перебувають люди, повинні подбати про безпеку відвідувачів", - зазначила завідувачка сектором Яна Маньковська. 

Відповідно до вимог, регламентованих Кодексом цивільного захисту України, до завдань і обов’язків суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту належить виконання заходів цивільного захисту на належних/підпорядкованих йому об’єктах.

Під час оголошення повітряної тривоги працівники підприємств, установ та організацій всіх форм власності в обов’язковому порядку повинні негайно залишити свої місця роботи та перейти в найближчі укриття, які можна покидати лише після офіційного відбою.

Окрім того, під час повітряної тривоги адміністрація магазину/супермаркету/ТЦ/ТРЦ/кафе/ресторану за допомогою об’єктової системи оповіщення (гучномовець, сирена, сигналізація, акустична система) повідомляє відвідувачів про повітряну тривогу. Наступним кроком адміністрація магазину/супермаркету/ТЦ/ТРЦ/кафе/ресторану інформує всіх відвідувачів про найближче сховище (укриття).

Необхідно зробити доступною інформацію про порядок дій на випадок повітряної тривоги: на вході та/чи на видному місці розмістити повідомлення про припинення роботи закладу під час тривоги, про необхідність залишити приміщення та рухатись до найближчого укриття.

"Закликаємо власників та керівників магазинів/супермаркетів/ТЦ/ТРЦ/кафе/ресторанів вжити максимальних заходів із дотримання безпеки під час повітряної тривоги як для працівників, так і для відвідувачів!Пам’ятайте, під час війни повітряна тривога - це сповіщення про реальну небезпеку удару з повітря", - зауважила Яна Маньковська. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію