• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді триває серія тренінгів, які проводять представники Фонду Ріната Ахметова

eye

438

29.05.2023 10:30

Новини громад

img

Днями тренінг пройшли інспектори Комітету Самоорганізації та старші будинків. Цей захід відбувся в рамках проєкту "Подолати. Допомагає психолог", запровадженого Фондом Ріната Ахметова.

Психологічну консультацію було проведено для старших будинків та інспекторів Комітету Самоорганізації. 

Учасникам тренінгу була надана групова психологічна консультація. Психологи акцентували на важливості вміння подолати стрес, особливо в умовах війни. Їхні поради та методи допомогли присутнім навчитися розуміти власні емоції, знайти способи зняття стресу та покращити самопочуття.

Організатори заходу вірять, що такі тренінги та консультації допомагають людям бути більш уважними до себе і свого оточення. 

“Такі заходи надають можливість виявити емоційні проблеми, які виникають під час війни, проговорити їх, а також отримати підтримку і поради від професійних психологів. Це дуже актуально під час воєнного стану”, - підкреслила начальниця ККСН Марина Ухова.

По завершенні тренінгу учасники отримали контактні дані фахівців, до яких вони можуть звернутись за додатковими консультаціями та психологічною допомогою. Це дасть можливість займатись своїм психологічним здоров’ям за підтримки кваліфікованих психологів й надалі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію