• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді триває серія тренінгів, які проводять представники Фонду Ріната Ахметова

eye

261

29.05.2023 10:30

Новини громад

img

Днями тренінг пройшли інспектори Комітету Самоорганізації та старші будинків. Цей захід відбувся в рамках проєкту "Подолати. Допомагає психолог", запровадженого Фондом Ріната Ахметова.

Психологічну консультацію було проведено для старших будинків та інспекторів Комітету Самоорганізації. 

Учасникам тренінгу була надана групова психологічна консультація. Психологи акцентували на важливості вміння подолати стрес, особливо в умовах війни. Їхні поради та методи допомогли присутнім навчитися розуміти власні емоції, знайти способи зняття стресу та покращити самопочуття.

Організатори заходу вірять, що такі тренінги та консультації допомагають людям бути більш уважними до себе і свого оточення. 

“Такі заходи надають можливість виявити емоційні проблеми, які виникають під час війни, проговорити їх, а також отримати підтримку і поради від професійних психологів. Це дуже актуально під час воєнного стану”, - підкреслила начальниця ККСН Марина Ухова.

По завершенні тренінгу учасники отримали контактні дані фахівців, до яких вони можуть звернутись за додатковими консультаціями та психологічною допомогою. Це дасть можливість займатись своїм психологічним здоров’ям за підтримки кваліфікованих психологів й надалі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію