• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

"Хібукі-терапія": не тільки заняття, а й спільний відпочинок 

eye

534

29.05.2023 09:04

Новини громад

img

У рамках ініціативи Метінвесту - "Рятуємо життя" діти Покровської громади продовжують отримувати психологічну допомогу в рамках проєкту "Хібукі-терапія", головним елементом якого є собаки-обіймаки. Такі іграшки раніше отримали 70 учнів навчальних закладів Покровську.

Терапія вже позитивно вплинула на психоемоційний стан дітей. Про це розповіли самі діти та їх батьки під час непримусової зустрічі, яка відбулась за ініціативи заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної. 

"Ми майже на фінальному етапі Хібукі. Результат вже задовольняє нас всіх, тому що діти, які взяли участь у проєкті, сьогодні були радісні і усміхнені. Це дуже гарний показник, який всіх задовольняє, особливо зараз, в умовах війни. Дякую компанії Метінвест, завдяки якій цей проєкт було реалізовано в Покровській та Мирноградській громадах; Дафні Шарон-Максимов, яка займається цим проєктом в Україні, а також громадській організації "Український код". Сподіваюсь, що ми продовжимо співпрацювати, і наші діти будуть розвиватися і стануть найщасливішими", - зазначила Олена Харчевна.

Так, у маленьких власників собак-обіймак була змога зустрітись і поспілкуватись один з одним. До проєкту також долучився ТЦ «Бульвар», який надав місце для зустрічі дітей і підготував їм сюрприз - морозиво, яке вони допомагали приготувати.

Передбачається, що такі зустрічі відбуватимуться на постійній основі. Компанія Метінвест спільно з Покровською МВА вже розробили ідею щодо створення "Клубу хібукерів", учасники якого зустрічатимуться раз на місяць, спілкуватимуться і отримуватимуть підтримку від психологів.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію