• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Земельні торги: завдяки аукціонам бюджет громади поповнився на 215 тисяч гривень

eye

313

26.05.2023 16:01

Новини громад

img

Відповідно до вимог чинного законодавства земельні ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва надаються в оренду за результатами земельних торгів. 

За словами начальника Управління земельних ресурсів та АПК Дмитра Кюрджиєва, проведення торгів дозволяє створити прозорі рівні умови для бажаючих отримати земельну ділянку та залучити додаткові кошти  для наповнення місцевого бюджету.

Наразі Покровською МВА проведено декілька аукціонів з продажу права оренди земель сільськогосподарського призначення, в результаті яких передані в оренду земельні ділянки загальною площею 27,5 га. 

Сума орендної плати, сплаченої переможцями, становить 215 тис. грн, що складає 21,7% та 33,18% нормативної грошової оцінки земельних ділянок. При цьому, стартова ціна лотів починалася з 26,5 тис.грн та 38,6 тис.грн.

Слід зазначити, щодо сільгоспземель, переданих в оренду раніше, відсоток нормативної грошової оцінки в середньому становить 4-8%, у деяких випадках 9-12%.

«Оскільки сільгоспвиробники готові платити високу ціну орендної плати за землю, яку ми отримали в результаті торгів, це свідчить про їх бажання розвивати нашу громаду, забезпечувати продовольчу безпеку», - зауважив Дмитро Кюрджиєв.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

64

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію