До Житомирщини прибув десятий потяг з евакуйованими жителями Донеччини: половина врятованих - діти

25.05.2023 16:56

Сьогодні вранці, 25 травня, до міста Бердичів прибув десятий евакуаційний потяг з Покровська, яким до Житомирщини приїхали 21 мешканець Донеччини, 11 з яких - діти.

Розмістять евакуйованих у Житомирському та Бердичівському районах.

Серед них багатодітна сім’я, а саме мама та 6 дітей будуть поселені в Романівський освітній заклад. Для них облаштували гарні та зручні кімнати, щоб вони могли себе відчувати, як дома. Ще одна родина з двома дітьми проживатиме в місті Овручі, повідомляють у Житомирській ОВА.

Троє людей перебуватимуть в приміщенні закладу культури Тетерівської громади та ще троє людей поїдуть в село Зарічани Житомирського району. Одну сім’ю родичі забрали до себе у місто. Допомогу вже отримали 20 переселенців.

Безкоштовна евакуація жителів Донецької області до територіальних громад Житомирщини триває з 18 квітня. Рейси спеціального евакуаційного потяга з Покровська на Бердичів здійснюються один раз на чотири дні.

За інформацією ДонОДА