• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Компанія Метінвест допомагає комунальникам Покровська підтримувати дороги в проїзному стані

eye

267

26.05.2023 12:25

Новини громад

img

У рамках співпраці компанії "Метінвест Покровськвугілля" з Покровською МВА було виділено 5 млн гривень на виготовлення проєктної документації щодо капітального ремонту шляхопроводу "Західний". Компанія також забезпечує доставку 480 тисяч тонн шлаку для підтримки доріг у громадах Донеччини. 

“Через шляхопровід “Західний” пролягає маршрут, за яким курсують багато автобусів, що везуть співробітників компанії до їхніх робочих місць. Так само за рахунок компанії доставляється шлак. Це цілих 69 вагонів для підтримки доріг в трьох громадах - Покровській, Мирноградській та Добропільській. Кожна з громад отримає відповідну кількість шлаку. Ми й надалі будемо співпрацювати із цими громадами", - розповів директор з транспорту ПРАТ "Метінвест Покровськвугілля" Денис Ачкасов.

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк висловив подяку компанії:

“Ми дякуємо нашим надійним партнерам компанії "Метінвест Покровськвугілля" за надану благодійну допомогу. Перші 1800 тонн шлаку ми використовуємо для підсипання (поки що тимчасово) і Мирноградського моста, і вулиці Шмідта та ін. Також ми будемо використовувати його на відсипку доріг у старостинських округах. Впевнені, що наших мешканців задовольнить таке рішення”.

Така допомога від компанії надає Покровській громаді можливість виконувати роботи з відсипки доріг на території всієї громади. За сприяння Покровської МВА запланована велика програма з відсипки автошляхів у старостинських округах. 

“Ми добре розуміємо, що Покровська громада - це не тільки місто, але й старостинські округи, тому це надає можливість реагувати на потреби громадян. І ми сподіваємось, що ця співпраця буде продовжена. Ми розуміємо, що це тимчасове облаштування доріг, і воно не вирішує глобально проблеми їх поганого стану. Але ми зможемо тримати дороги проїзними", - зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

79

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію