• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представники міської адміністрації пройшли навчання з надання першої допомоги

eye

219

25.05.2023 17:16

Новини громад

img

Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Так, 13 працівників Покровської МВА і міської ради пройшли навчальний курс з допомоги від представників Червоного Хреста України. 

В цілому, навчання тривало 6 годин, яке було розділено на 2 дні. За цей час інструктори Червоного Хреста розповіли присутнім про алгоритм дій та основні моменти під час надання першої допомоги, а також нагадали про правила особистої безпеки.

Крім того, учасники вивчали види травм та способи розпізнання ступеня їх тяжкості. З допомогою тиснучої пов'язки, закрутки та шин, під наглядом фахівців, які моделювали різні ситуації, учасники тренінгу навчались правильно застосовувати отриманні знання.

Під кінець навчання працівникам міської адміністрації представники Червоного Хреста урочисто вручили сертифікати та професійні рюкзаки-аптечки, які стануть у пригоді під час надзвичайних ситуацій.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

79

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

89

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію