Представники міської адміністрації пройшли навчання з надання першої допомоги

25.05.2023 17:16

Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Так, 13 працівників Покровської МВА і міської ради пройшли навчальний курс з допомоги від представників Червоного Хреста України.

В цілому, навчання тривало 6 годин, яке було розділено на 2 дні. За цей час інструктори Червоного Хреста розповіли присутнім про алгоритм дій та основні моменти під час надання першої допомоги, а також нагадали про правила особистої безпеки.

Крім того, учасники вивчали види травм та способи розпізнання ступеня їх тяжкості. З допомогою тиснучої пов'язки, закрутки та шин, під наглядом фахівців, які моделювали різні ситуації, учасники тренінгу навчались правильно застосовувати отриманні знання.

Під кінець навчання працівникам міської адміністрації представники Червоного Хреста урочисто вручили сертифікати та професійні рюкзаки-аптечки, які стануть у пригоді під час надзвичайних ситуацій.