• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представники міської адміністрації пройшли навчання з надання першої допомоги

eye

111

25.05.2023 17:16

Новини громад

img

Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Так, 13 працівників Покровської МВА і міської ради пройшли навчальний курс з допомоги від представників Червоного Хреста України. 

В цілому, навчання тривало 6 годин, яке було розділено на 2 дні. За цей час інструктори Червоного Хреста розповіли присутнім про алгоритм дій та основні моменти під час надання першої допомоги, а також нагадали про правила особистої безпеки.

Крім того, учасники вивчали види травм та способи розпізнання ступеня їх тяжкості. З допомогою тиснучої пов'язки, закрутки та шин, під наглядом фахівців, які моделювали різні ситуації, учасники тренінгу навчались правильно застосовувати отриманні знання.

Під кінець навчання працівникам міської адміністрації представники Червоного Хреста урочисто вручили сертифікати та професійні рюкзаки-аптечки, які стануть у пригоді під час надзвичайних ситуацій.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

7

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

31

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

31

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію