• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сергій Добряк провів особистий прийом громадян

eye

326

25.05.2023 14:43

Новини громад

img

Сьогодні начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк провів особистий прийом громадян, під час якого було розглянуто понад десяти звернень жителів Покровської громади. Такі зустрічі надають можливість мешканцям громади безпосередньо поставити перед владою проблемні питання та отримати необхідну допомогу в їх вирішенні. 

У порівнянні з попередніми прийомами, кількість людей, які звертались до начальника військової адміністрації, зменшилась. Така зміна відображається і на структурі звернень, які сьогодні були розглянуті. Поруч з традиційними питаннями, пов'язаними з житлово-комунальними та соціальними аспектами, сьогодні був висловлений інтерес до питання працевлаштування.

Сергій Добряк підкреслив, що адміністрація всіляко сприятиме мешканцям громади в цьому питанні. 

Окрему увагу було приділено стану сільських доріг, можливості їх ремонту, а також облаштування свердловин. З такими питаннями до начальника Покровської МВА звернулись мешканці Піщанського старостинського округу. 

«Після завершення робіт у місті увага буде зосереджена на частковому ремонті основних доріг у старостинських округах. Буде вирішено також питання щодо водозабезпечення. Тримаємо на контролі і вже з наступного тижня плануємо відповідні роботи», - зауважив Сергій Добряк. 

Одне зі звернень стосувалось медичної галузі, зокрема допомоги в лікуванні та можливості придбати дороговартісний препарат. Відповідне роз'яснення, а також допомога у цьому питанні була надана.

Серед іншого, надходили прохання щодо заміни транспортного засобу по маршруту №5 на більш пасажиромісткий; встановленні вікон у під'їзд, нарахувань за спожиті комунальні послуги та забезпечення правопорядку. Також мешканці міста висловили незадоволення щодо роботи компаній, що обслуговують житловий фонд. 

Усі запитувачі отримали роз'яснення щодо можливих шляхів розв'язання поставлених питань. Сергій Добряк наголосив на тому, що він і його команда прислухаються до потреб громадян і докладають зусиль для ефективного вирішення зазначених, які турбують мешканців Покровської громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Наталія Іваньо: «Вже сьогодні треба думати про стратегічний план із залучення інвестицій для розвитку громади»

27-28 листопада у Бельгії в рамках проєкту "Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України", відбулась щорічна зустріч в рамках Ініціативи для вугільних регіонів Західних Балкан та України.

eye

78

Новини громад

01 грудня 2023 17:00

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

eye

48

Новини громад

01 грудня 2023 15:44

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

eye

88

Новини громад

01 грудня 2023 15:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію