• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Начальник Покровської МВА відзначив спортивні досягнення юних боксерів

eye

539

25.05.2023 11:19

Новини громад

img

Міжнародний турнір з боксу проходив з 19 по 21 травня на базі боксерського клубу «Колізей-Машзавод», під час якого на ринку змагалися боксери з різних регіонів України, а також з Молдови, Румунії та Болгарії змагалися на рингу. Представники команди ДО СДЮСШОР з боксу з міста Покровськ показали видатні результати.

Троє вихованців відділення м.Покровськ, які тренуються під керівництвом Бориса Карімова  вразили своїми результатами. Максим Сотниченко у категорії «Молодь» (вагова категорія 57 кг) та Тимофій Студенніков у категорії «Юніори» (вагова категорія 50 кг) здобули золоті медалі. Відаді Зейнієв (вагова категорія 50 кг) здобув бронзу у категорії «Юніори».

Тренер Борис Карімов поділився своїми враженнями: "Наша команда брала участь на Міжнародному турнірі в м. Чернівці з участю збірних Румунії, Молдови. Команда у складі 4 осіб. Дуже гарно виступили та відбоксували. Завоювали 2 перші місця, 1 третє місце та зазнали однієї поразки. Велика вдячність Покровській МВА за підтримку під час змагань".

"Вітаємо наших спортсменів за здобутими нагородами. В боксі ми найкращі. Дякую, що прославляють нашу Покровську громаду. Ми пишаємось нашими спортсменами і бажаємо нових досягнень!” - привітав начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Ми висловлюємо щиру вдячність всім, хто брав участь у підготовці та організації цього турніру. Також висловлюємо щиру подяку тренеру Борису Карімову за його талант, наполегливість та працездатність, які він вкладає у розвиток та підготовку наших боксерів.

Ці перемоги на міжнародному турнірі стають не лише великим досягненням для наших спортсменів, але й приводом для гордості всієї Покровської громади. Вітаємо наших спортсменів!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію