• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання з розподілу гуманітарної допомоги

eye

199

25.05.2023 11:03

Новини громад

img

За участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича відбулось чергове засідання гуманітарного штабу, під час якого члени комісії розглянули питання щодо отриманої громадою гуманітарної допомоги від благодійників та її розподілу.

Впродовж місяця від Покровської районної державної адміністрації, БО "БФ "МУРАХА" (м.Київ), БО «Міжнародний благодійний фонд «Арх.Михаїла» (м.Київ), Міжнародної організації з міграції, Асоціації UKRAINE – DIJON – BESANCON (Франція), Stadt Sindelfingen Internationale Angelegenheiten (Help Ukrailne Romania) до Покровської громади надійшли: масляні обігрівачі, генератори, термоси, зарядна портативна електростанція, батарейки, медичне обладнання, дитяче харчування, підгузки дитячі та дорослі, пледи.  

З метою захисту та підтримки працівників підприємств критичної інфраструктури - комунальних підприємств, забезпечення повноцінного надання медичної допомоги населенню, підтримки мешканців громади незахищених верств населення, допомогу було розподілено між підприємствами, організаціями та установами Покровської міської територіальної громади згідно з листами-заявками.

Продуктові набори, які надходять до громади, вирішено розподілити між старостинськими округами Покровської ТГ. 

Також під час засідання членами комісії було затверджено механізм передачі допомоги та перелік отримувачів гуманітарної допомоги. 

«До Покровської громади продовжує надходити велика кількість допомоги від різноманітних благодійних фондів та всеукраїнських організацій. Робота гуманітарного штабу націлена на забезпечення потреб населення та стабільного функціонування об’єктів критичної інфраструктури. Хочу подякувати всім, хто залучений до роботи гуманітарного штабу та нашим благодійникам за вчасну та дієву допомогу Покровській громаді»,- зазначила заступниця начальника МВА Наталія Іваньо.
 

Усі питання порядку денного були ретельно розглянуті та одноголосно затверджені членами комісії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Завдяки співпраці Покровської та Торецької міських військових адміністрацій у Покровську відбулося відкриття відділення гемодіалізу

За сприяння начальника Покровської МВА Сергія Добряка, було прийнято спільне рішення розмістити обладнання, яке було евакуйовано з Торецька.

eye

97

Новини громад

03 жовтня 2023 17:40

Забезпечення сіл водою та підготовку до опалювального сезону було обговорено під час наради зі старостами громади

Сьогодні, 3 жовтня, начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач провела робочу нараду з керівниками відділів, під час якої було розглянуто низку важливих питань.

eye

46

Новини громад

03 жовтня 2023 15:58

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

27 вересня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад з питань:

eye

21

Новини громад

03 жовтня 2023 14:48

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію