• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У пам'ять про загиблих героїв: у Покровську відбувся патріотичний забіг

eye

360

24.05.2023 12:53

Новини громад

img

Сьогодні, 24 травня, у Покровську пройшов забіг задля вшанування  пам'яті про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за героїв України”, з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян.

Захід відбувся за ініціативи Управління сім'ї, молоді і спорту на локації "Активного парку" у парку "Ювілейний". Дистанція забігу склала близько 500 метрів.

"Цим заходом ми хочемо звернути увагу мешканців Покровської громади на важливість збереження пам'яті про наших загиблих воїнів, завдяки яким ми зараз можемо жити на українській землі та  вести активний спосіб життя", - підкреслив начальник Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради Віталій Щербинка. 

До заходу долучились близько 40 місцевих тренерів та спортсменів. Кожен з учасників мав можливість пробігти за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

25

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

34

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію