• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У пам'ять про загиблих героїв: у Покровську відбувся патріотичний забіг

eye

575

24.05.2023 12:53

Новини громад

img

Сьогодні, 24 травня, у Покровську пройшов забіг задля вшанування  пам'яті про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за героїв України”, з метою формування національно-патріотичної свідомості громадян.

Захід відбувся за ініціативи Управління сім'ї, молоді і спорту на локації "Активного парку" у парку "Ювілейний". Дистанція забігу склала близько 500 метрів.

"Цим заходом ми хочемо звернути увагу мешканців Покровської громади на важливість збереження пам'яті про наших загиблих воїнів, завдяки яким ми зараз можемо жити на українській землі та  вести активний спосіб життя", - підкреслив начальник Управління сім'ї, молоді та спорту Покровської міської ради Віталій Щербинка. 

До заходу долучились близько 40 місцевих тренерів та спортсменів. Кожен з учасників мав можливість пробігти за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію