• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську розпочали ремонт вул. Джохара Дудаєва (Пушкіна). На черзі – вул. Європейська та Центральна

eye

367

24.05.2023 12:10

Новини громад

img

У Покровській громаді триває поточний ремонт доріг. Замовником для більшості з них є Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА. Підрядником виступає ТОВ «Славдорстрой».

Розпочати проведення ремонтних робіт було вирішено з вулиць селища Динасового заводу. Першою стала Роздольна, де відновлення асфальтного покриття проводили картами. 

Працюють у місті й представники ПП «Агропромбуд», роботи яких буде профінансовано за кошти місцевого бюджету. Зараз по вулиці Джохара Дудаєва (колишня Пушкіна) тривають підготовчі роботи під ямковий ремонт. 

«На жаль, більшість мереж водоведведення, що розташовані під дорогами, знаходяться в незадовільному стані і це треба враховувати. Після фрезування було проведено додаткове обстеження та виявлено пошкодження внутрішніх мереж, тож після їх усунення, продовжиться ремонт дорожнього покриття. Наразі дорожники виконують відновлення водяного колодязя», - розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель. 

За словами керівника, такі ситуації не є винятком. Наприклад, у Родинському по вулиці Шахтарської Слави, яка теж потрапила до списку, підрядниками було виявлено просідання дощового водозбірника. Як тільки його буде відновлено, ремонтні роботи по вкладанню асфальтобетонного покриття продовжаться. 

«До ремонту доріг ми підходимо комплексно і хочемо мати високу якість виконання дорожніх робіт – це наша умова. Саме тому при розробці технічної документації ми вказали гарантійний строк не один, а три роки. Ми дбайливо ставимось до бюджету громади, тому однією з умов участі у конкурсі було й те, що конкурсна пропозиція не може бути вище очікуваної вартості. В системі "ProZorro", де проводились тендерні торги, на нашу оферту відгукнувся лише один учасник, що свідчить про те, що очікувана нами вартість робіт не завищена за умовами конкурсу», - зазначив Олексій Стебель. 

Переможцем стала місцева компанія «Агропромбуд», яка зареєстрована в нашій громаді та сплачує податки до місцевого бюджету. Ми зацікавлені в роботі саме місцевих підприємців і хочемо, щоб гроші залишались в громаді», - зауважив Олексій Стебель. 

Крім того, готуються в Покровську до ремонту Центральної, Шевченко, Кальміуської, Володимирської, С.Бовкуна, Прокоф`єва, Європейської, провулка Борового.

Також наразі транспортним відділом розробляються заходи щодо обмеження руху по вул. Європейська, після чого представники ПП «Агропромбуд» почнуть виконання ремонтних робіт. 

Чекають своєї черги й вулиці Шмідта, Тюленина, Роздольна, Шосейна та «мирноградський міст», замовниками на виконання робіт яких є Донецька обласна державна адміністрація.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію