• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За дві доби енергетики ДТЕК відновили світло у 16 населених пунктах Донеччини

eye

136

22.05.2023 12:22

Новини громад

img

За 19 та 20 травня аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі з дозволу військових вдалося повернути електропостачання у 16 населених пунктів Донеччини, знеструмлених через постійні обстріли регіону. Знову зі світлом – близько 9,8 тисячі домогосподарств. Фахівці енергокомпанії розпочинають відновлення мереж, щойно стихають обстріли та військові надають дозвіл на проведення робіт.

За дві доби фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли повністю чи частково відновити світло у 16  населених пунктах. 9793 родин знову мають доступ до електропостачання.

Важкі боєзіткнення в Донецькій області тривають. За інформацією Міністерства оборони, ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Епіцентром бойових дій залишаються Бахмут та Мар'їнка.

Через постійні обстріли та ушкодження мереж і обладнання, без електропостачання поки що залишаються 119 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 452 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти та перемогти ці темні часи!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію