• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Соціальні послуги для мешканців Покровської громади

eye

714

22.05.2023 12:01

RSS

img

18 травня в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбулась онлайн зустріч для безробітних громадян із залученням фахівця Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, що зазнали домашнього та гендерно зумовленого насильства, Ольги Тарасенко.

Метою цього заходу стало ознайомлення з роботою центру, адже тут можна не тільки захиститися від кривдника, а й отримати комплексну консультативну, психологічну, юридичну та соціальну допомогу від кваліфікованих спеціалістів.

«Я запевняю, що цей центр стане маяком надії для тих, кому вже немає на кого розраховувати та де шукати допомоги та захисту. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть особам, що зазнали різних форм насильства, відновити внутрішню силу та розпочати повноцінне та вільне від страху життя»,- зауважила Ольга Тарасенко.

Наразі рівень агресії зростає. Під час війни люди мають велику кількість факторів вразливості. Тож дуже добре, що є центр, який всебічно підтримується місцевою владою та є частиною системи запобігання та протидії домашньому насильству на місцевому рівні.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію