• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВПО можуть отримати витяг про реєстрацію місця проживання з реєстру територіальної громади

eye

874

22.05.2023 09:26

Новини громад

img

Кожна четверта державна послуга в Україні потребує документ із відомостями про реєстрацію місця проживання. Таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади.

Відтепер, для отримання цього електронного витягу у роздрукованому вигляді всі мешканці Покровської громади можуть звернутись у ЦНАП, який знаходиться за адресою: м-н Гірник-1. Як пояснила начальниця відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Наталія Коврижко, раніше така послуга була недоступна для ВПО.

"До центру надання адмінпослуг звертаються багато ВПО, військових, яким потрібен витяг з місця реєстрації місця проживання. Раніше відділ реєстрації місця проживання не мав можливості формувати витяги для мешканців з інших громад. Якщо ВПО була внесена до реєстру ТГ і була там актуалізована, відділ реєстрації мав можливість лише роздрукувати такий витяг. Зараз у нас вже є технічна можливість формувати витяг з реєстру територіальної громади на мешканців з інших громад", - поділилась Наталія Коврижко.

За словами начальниці відділу реєстрації, щоб скористатися послугою громадяни мають звернутися до  фахівців ЦНАП, надавши оригінали своїх документів - паспорту і ІНН.

"Спочатку ми перевіряємо надані документи в реєстрі громади, потім формуємо витяг, після чого можемо його роздрукувати і віддати ВПО", - пояснила Наталія Коврижко.
Однак, у ЦНАП зауважують, що фахівці не мають технічної можливості для того, щоб доповнювати та актуалізовувати інформацію про громадян з інших громад.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію