• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За добу ДТЕК Донецькі електромережі вдалося повернути світло для майже 27 тисяч домогосподарств

eye

268

19.05.2023 14:45

Новини громад

img

Попри загострення ситуації в регіоні, фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося після дозволу військових відновити електрику для жителів 11 населених пунктів. Завдяки цьому світло повернулося в майже 27 тисяч домогосподарств. Енергетики розпочинають ремонти, щойно це стає можливим, щоб підтримати жителів області у важкій ситуації постійних бойових дій.

За останню добу спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання 11 населених пунктів. До електрики знову підключені 26 772 домогосподарств.

На Донеччині тривають важкі бої. Продовжуються обстріли території області, ракетні та авіаудари. Зокрема, за інформацією очільника області Павла Кириленка, за останню добу 7 разів обстріляна Курахівська громада, Авдіївка зазнала обстрілів з широкого спектру озброєнь. Ворог також завдав авіаудару по Торецьку. Обстрілювалися й інші населенні пункти, у тому числі відносно віддалені від лінії фронту.

Через постійні обстріли та ушкодження мереж і обладнання через них, без електропостачання поки що залишаються 113 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 450 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

102

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію