• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську активно розвивається молодіжний проєкт «Простір Дум»

eye

620

19.05.2023 08:51

Новини громад

img

Для ефективного здійснення державної молодіжної політики громадські організації та активна молодь громади протягом року долучилась та провела багато культурних заходів, тренінгів та курсів.

Найцікавішим для молоді став проєкт «Простір Дум», метою якого є популяризація української культури та емоційне розвантаження містян. Про це в ході апаратної наради розповіла заступниця начальника Управління сімї, молоді та спорту Яна Штурхецька.

В його рамках проводяться кінопокази для всієї родини, мультфільми для дітей, поетичні вечори, вечори настільних ігор, зустрічі, вистави. До проєкту вже долучились близько восьмисот осіб. Проєкт зростає та набирає обертів, збільшуючи кількість та різноманітність заходів.

Для згуртування громади та організації дозвілля молоді, за сприянням сектором у справах сімї та молоді, представниками молодіжної ради, ГО «Ініціативний Покровськ», скаутів Покровська були написані та подані проєкти щодо створення волонтерського хабу, платформи для розвитку молоді та надання допомоги у соціалізації жінок, що постраждали від домашнього насильства та подана заявка для отримання спортивного інвентарю від Угорської Скаутської Асоціації.

«Ця війна сформувала більш свідому громадську активність серед молоді. Молоде покоління не залишається осторонь, а згуртувавшись працює заради нашої перемоги. Першим напрямком вони обрали для себе волонтерство. Хтось боронить наші кордони, а інші, об’єднавшись з громадськими організаціями, розпочали допомагати».

Представники Молодіжної ради, ГО «Ініціативний Покровськ», Скаутів Покровськ залучили небайдужих громадян міста та провели майстер-класи з виготовлення килимів, маскувальних сіток, «кікімор» та окопних свічок для ЗСУ. Також для підтримки морального та бойового духу наших захисників, передавали їм листівки, дитячі малюнки, «Різдвяні пряники», вогник миру.

«Попри велику кількість заходів, які проводяться та заплановані, наразі стоїть першочергова задача – створення нового складу молодіжної ради - яку ми разом втілюємо в життя», – зауважила Яна Штурхецька.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію