• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Патронатна сім’я: поняття та порядок створення

eye

308

18.05.2023 16:19

Новини громад

img

17 травня в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбулась онлайн зустріч для безробітних громадян із залученням фахівця служби у справах дітей Покровської міської ради Олени Козлової. Темою заходу стало патронатне виховання, як альтернатива працевлаштуванню.

Метою цього заходу стало знайомство з унікальною для України професією – патронатні вихователі. Послуга патронату над дитиною передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин, які спричинили факт вилучення дитини.

Учасники зустрічі були поінформовані про критерії відбору кандидатів у патронатні вихователі, умови створення та функціонування патронатних сімей та порядок їх фінансування. Олена Козлова детально розповіла про особливості патронату під час воєнного стану. «Першочергове завдання патронатного вихователя — створити безпечні умови для дитини, зберегти її життя та здоров’я під час перебування під патронатом.

Також патронатна сім’я має надавати соціально-педагогічну підтримку, дбати про реабілітацію: медичну, психологічну та соціальну»,- зазначила фахівчиня.

Під час заходу фахівець центру зайнятості зробила наголос на тому, що патронатний вихователь — це офіційне працевлаштування з отриманням грошового забезпечення та соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію