• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Патронатна сім’я: поняття та порядок створення

eye

697

18.05.2023 16:19

Новини громад

img

17 травня в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбулась онлайн зустріч для безробітних громадян із залученням фахівця служби у справах дітей Покровської міської ради Олени Козлової. Темою заходу стало патронатне виховання, як альтернатива працевлаштуванню.

Метою цього заходу стало знайомство з унікальною для України професією – патронатні вихователі. Послуга патронату над дитиною передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин, які спричинили факт вилучення дитини.

Учасники зустрічі були поінформовані про критерії відбору кандидатів у патронатні вихователі, умови створення та функціонування патронатних сімей та порядок їх фінансування. Олена Козлова детально розповіла про особливості патронату під час воєнного стану. «Першочергове завдання патронатного вихователя — створити безпечні умови для дитини, зберегти її життя та здоров’я під час перебування під патронатом.

Також патронатна сім’я має надавати соціально-педагогічну підтримку, дбати про реабілітацію: медичну, психологічну та соціальну»,- зазначила фахівчиня.

Під час заходу фахівець центру зайнятості зробила наголос на тому, що патронатний вихователь — це офіційне працевлаштування з отриманням грошового забезпечення та соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

64

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію