• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За сприяння керівництва МВА мешканці громади почали отримувати кошти за «газову» субсидію

eye

335

18.05.2023 10:58

Новини громад

img

Як зазначила заступниця начальника УСЗН Олена Павленко, після тривалого періоду, коли люди не отримували субсидію за газопостачання, питання вдалось вирішити.

"Покровською МВА за сприяння начальника військової адміністрації Сергія Добряка була проведена досить велика робота і Пенсійний фонд здійснив розрахунок на газопостачання людям, які були відключені від газу у 2022 році. До 15 квітня вже зроблені всі необхідні розрахунки і люди почали отримувати кошти за опалювальний період”, - розповіла Олена Павленко. 

Аби наблизити соціальні послуги для місцевих мешканців, громадою продовжує курсувати мобільний офіс. Днями фахівці УСЗН працювали у с. Перше Травня 

Регулярно, двічі на місяць, в кожний старостинський округ виїздить мобільний офіс УСЗН та працює згідно із затвердженим графіком роботи. Прийом заяв відбувається цілою групою фахівців, які приймають документи на різні види допомог. 

“Люди звертаються до нас з різних питань. Наразі дуже має попит перукар. Крім того, є попит на оформлення матеріальної допомоги та нарахування субсидій. Регулярно відбувається оформлення довідок для внутрішньо переміщених осіб, а також грошової допомоги від держави. Наразі з’явилась можливість оформлення нового виду допомоги для потерпілих від нещасних випадків на виробництві", - зазначила Олена Павленко

Документи на оформлення різних видів допомог від мешканців громади приймаються щоденно за графіком з 8:00 до 17:00, прийом громадян ведеться без перерви.  Зателефонувати до УСЗН ви можете за телефонами:

  • 099 323 89 99 - інформатор;
  • 095 399 90 55 - приймальня громадян.

Для зручності жителів старостинських округів, подати заяви до УСЗН можна під час роботи виїзного мобільного офісу.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію