Привітання від начальника Покровської МВА Сергія Добряка з Днем матері

14.05.2023 09:00

Сьогодні українці разом зі всім світом святкують День матері.

Кожній матусі нашої великої Покровської громади я висловлюю щире захоплення мудрістю та терпінням, дякую за натхнення та материнські молитви, у яких разом з проханнями про добру долю своїм дітям, ви вимолюєте мирний завтрашній день для української землі.

Любов до матері-України надихає сьогодні наших захисників на героїчну боротьбу. Велика любов до матері дарує їм силу і жагу перемоги.

Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

У цей день хочу побажати міцного здоров’я та миру вам і вашим дітям! Злагоди у сім’ях!

Кожній матусі Покровська міська військова адміністрація разом з Bulvar дарує сьогодні  можливість зберегти прекрасну мить весни.

З 11:00 до 15:00 на фотолокації у Бульварі буде працювати фотограф.

Фотолокація буде працювати цілий тиждень.

Чекаємо вас на Бульварі!