• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську проходять відкриті тренування у "Активних парках"

eye

749

12.05.2023 18:12

Новини громад

img

У Покровську проєкт «Активні парки» відновив свою роботу.  Зараз у місті функціонують 4 такі локації: на мкрн. Південний, в центрі міста, у парку Динасового заводу та у парку Ювілейному.

Як пояснила координаторка "Активних парків" у Покровську Ольга Антоненко, локації призупинили свою роботу відразу після початку війни.

"Управління сім`ї, молоді та спорту Покровської МВА відновило роботу локацій, намагаємося здійснювати тут спортивно-масову роботу, щоб у воєнний час люди могли займатися активностями, улюбленими видами спорту. Це допоможе їм підтримувати свій фізичний та моральний стан", - відмітила Ольга Антоненко.

На локації у парку Ювілейному сьогодні, 12 травня, пройшло відкрите тренування з черлідінгу, у якому взяли участь юні чемпіонки та призери України.

"Мета сьогоднішнього тренування - залучати містян до такого виду спорту, як черлідінг. Приєднатися може кожен охочий.  Ми продемонструємо елементи, які можуть виконати як новачки, так і професійні спортсмени", - підкреслила тренерка спортивного клубу "Cherry Dance" Катерина Шамрай.

За словами координаторів "Активних парків", до тренувань долучається багато містян. Так, на локаціях встановлені таблички з QR-кодами, які можна відсканувати, перейти за посиланням та обрати для себе вправи різного рівня складності. 

Окрім того, є графік спортивних заходів, які анонсують на сторінці у Facebook. В середньому, такі заходи відбувають тричі на тиждень.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

23

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію