• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді визначили учнів-стипендіатів

eye

877

11.05.2023 14:22

Новини громад

img

Сьогодні, 11 травня, під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з призначення стипендій на поточний рік для обдарованих дітей і молоді Покровської громади у сфері освіти, культури та спорту.

Члени комісії розглянули призначення стипендії 19 учням закладів освіти. Грошову виплату отримають переможці: ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад; ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт; конкурсу-захисту Малої академії наук України обласного та всеукраїнського рівнів.

 

 

 

ПІБ

 

Дата народж.

Клас навчання

 

Вікова категорія (розмір стипендії)

 

Місце

навчання

 

Рівень досягнень / особисті якості / перелік нагород за останній або поточний рік

 

1

Оніпко

Валерія

Миколаївна

20.12.

2005

11

Молодь

1200

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради

Переможець обласних етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

2

Талаш

Захар

Максимович

08.08.

2008

8

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради

Переможець обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

3

Осіпов

Дмитро Рафаельович

24.07.

2007

10

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з інформатики

4

Терещенко Нікіта

Ігорівна

15.12.

2006

11

Молодь

1200

Багатопрофільна гімназія Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з англійської мови

5

Іванова

Ніколь Олександрівна

17.09.

2006

10

Молодь

1200

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з історії, ІІІ ступеню обласного етапу олімпіади з хімії

6

Маскаєв

Євген Вадимович

27.01.

2008

9

Юніор

1100

Багатопрофільна гімназія Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій

7

Швець

Даря

Ігорівна

22.03.

2009

8

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з історії, ІІ ступеню обласного етапу олімпіади з хімії

8

Бондаренко

Євген

Русланович

24.10.

2009

7

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з математики

9

Суржа

Дмитро

Олександрович

09.02.

2009

8

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій

10

Горохова

Єкатєріна

Вікторівна

24.08.

2007

9

Юніор

1100

Багатопрофільна гімназія Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з біології, ІІІ ступеня обласного етапу олімпіади з історії, ІІ ступеня обласного етапу олімпіади з української мови та літератури

11

Зозуля

Антон

Сергійович

12.08.

2005

11

Молодь

1200

Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу МАН з історії

12

Ходирєва

Анжеліка

Олександрівна

06.06.

2008

9

Юніор

1100

Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу МАН з прикладної фізики, ІІІ ступеня обласного етапу МАН з мистецтвознавства

13

Манько

Софія

Миколаївна

17.01.

2008

9

Юніор

1100

Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради

Переможець І ступеня обласного етапу МАН з хімії

14

Бондар

Ілля

Денисович

12.08.

2007

10

Юніор

1100

Красноармійський міський ліцей «Надія» м. Красноармійська Донецької області

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з інформаційних технологій

15

Шевцова

Єлизавета

Валеріївна

09.10.

2005

11

Молодь

1200

Красноармійський міський ліцей «Надія» м. Красноармійська Донецької області

Переможець І ступеня обласного етапу олімпіади з французької мови, ІІІ ступеня обласного етапу олімпіади з англійської мови

16

Корбань

Аліна

Андріївна

03.05.

2006

11

Молодь

1200

Красноармійський міський ліцей «Надія» м. Красноармійська Донецької області

Переможець І ступеня обласного етапу МАН з географії

17

Дегтяренко

Денис

Олегович

17.11.

2005

11

Молодь

1200

Красноармійський міський ліцей «Надія» м. Красноармійська Донецької області

Переможець І ступеня обласного етапу МАН з систем та технологій штучного інтелекту

18

Бааджи

Кароліна

Олексіївна

27.10.

2005

11

Молодь

1200

Красноармійський міський ліцей «Надія» м. Красноармійська Донецької області

Переможець І ступеня обласного етапу МАН з економіки

19

Яновська

Валерія

Олександрівна

28.08.

2006

11

Молодь

1200

Красноармійський міський ліцей «Надія» м. Красноармійська Донецької області

Переможець І ступеня обласного етапу МАН з менеджменту та маркетінгу

 Стипендію також призначили неповнолітньому мешканцю ТГ за досягнення успіхів у сфері фізичної культури та спорту.

 

П.І.Б. спортсмена

 

Дата

народження

 

Вид спорту

Сума стипендії, грн.

Спортивний розряд, кращий результат

у 2022 р.

Тренер-викладач

Додаткові відомості

ДО СДЮШОР з боксу

Сотниченко Максим

Михайлович

22.11.

2006

 

 

 

 

 

 

 

Бокс

1200

КМСУ з боксу

Переможець всеукраїнських змагань.

Чемпіон області з боксу серед молоді. Член національної збірної команди України

Карімов Б.А.

Батько учасник бойових дій

Посвідчення

УБД 093785 від 12.02.2016

 

 

При цьому, присутні вивели зі списків 13 учнів, які отримували стипендії до 1 травня. Як зазначила начальниця відділу освіти Любов Воротинцева, це пов'язано з закінченням строку виплати стипендії. При цьому продовжують отримувати виплати ще 10 учнів навчальних закладів.
За словами заступниці начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова, список стипендіатів постійно оновлюється та доповнюється з урахуванням нових досягнень здобувачів освіти.  

"Підтримка обдарованої учнівської молоді – одна з пріоритетних програм Покровської громади. Ми сподіваємося, що призначення стипендії кращим учням може стимулювати їх особистий розвиток, що, своєю чергою, сприятиме соціальному та економічному розвитку громади", - підкреслила Маргарита Ідрісова.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію