Покровський історичний музей розробив серію відео екскурсій для людей з вадами слуху

05.05.2023 13:40

Люди з особливими потребами - такі ж як і ми. Їх багато, ми їх так мало бачимо серед нас тому, що ми не вміємо бути серед них. Всі заклади культури, в тому числі й музеї, розуміють, що треба ставати доступними та гнучкими до особливостей та потреб своїх відвідувачів з обмеженими можливостями.

В рамках проекту "Музей відкритий для кожного", який був реалізований в 2021 році, КЗ «Покровський історичний музей», розробив серію відео екскурсій для людей з вадами слуху.

Проект реалізован за ініціативи ГО «Покровська платформа спільних дій» та фінансової підтримки компанії МЕТІНВЕСТ в рамках конкурсу соціальних проектів «Моє місто»

Тож з нагоди Міжнародного дня боротьби за права інвалідів ми публікуємо серію екскурсій жестовою мовою, щоб наш заклад був "відкритим" для кожного.

Подивитися екскурсії можна за посиланням.