• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Одна з покровських шкіл поповнилась сучасними гаджетами

eye

555

02.05.2023 13:53

Новини громад

img

Завдяки ініціативі вчителів та їхньої участі  в проєкті REducation від  ГС «Освіторія», ЗОШ №3 отримала 2 сучасних ноутбуки для педагогів і 10 планшетів для школярів.

У Покровській громаді вже другий рік поспіль діти навчаються дистанційно. Для полегшення проведення уроків в онлайн-режимі учні ЗОШ №3 отримали новенькі планшети.

«В умовах дистанційного навчання нові гаджети дуже необхідні для учнів. Не у всіх дітей була технічна можливість повноцінно займатися навчанням. Завдяки участі в грантових проєктах ми вже значно поліпшили матеріально-технічну базу школи», - зауважила директорка ЗОШ №3 Ірина Супрунович.

Нові планшети видали учням 2-9 класів, які належать до пільгових категорій. Комісія школи розподілила гаджети між дітьми учасників бойових дій, малозабезпечених сімей, а також учнями, які зайняли призові місця в олімпіадах.

Педагоги передбачають, що тепер, з новими планшетами, діти будуть більш активними та результативними на уроках.

«Раніше я приєднувався до уроків з телефону. Через маленький екран мені було не зручно читати текст, дивитися та робити презентації. Дуже боліли очі від цього. Тому я дуже радий новому планшету, тепер буде кращий звук, інтернет», - поділився враженнями учень шостого класу Максим Котов.

Варто зазначити, що планшети знаходяться на балансі школи, учням вони надаються до кінця навчального року. Однак, ті самі гаджети видаватимуть школярам допоки триватиме дистанційне навчання.

Від ГС «Освіторія» по новому ноутбуку отримали й двоє вчителів.

«До сьогоднішнього дня у мене був старенький ноутбук, який сам по собі вимикається. І це було дуже незручно під час ведення уроків, підготовки до них. Новий ноутбук дасть можливість працювати - активно, творчо і з натхненням», - зауважила вчителька зарубіжної літератури ЗОШ №3
Наталія Чернявська.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

66

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

38

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію