До Дня перемоги над нацизмом у громаді приводять до ладу пам`ятники та братські могили

01.05.2023 14:37

Напередодні Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території старостинських округів здійснюється весняне прибирання.

Щороку напередодні травневих пам`ятних дат мешканці Покровської громади приводять до належного стану пам`ятники та братські могили, які розташовані у парках та скверах міста та на приєднаних територіях.

Днями жителі Лісівського старостинського округу провели упорядкування території Братської могили загиблих воїнів у другій світовій війні у с.Лисівка.

Працівники адміністрації старостинського округу разом з активними мешканцями прибрали прилеглу територію: здійснили обрізку сухостою, викосили траву, зібрали пил та сміття.

Порались над благоустроєм та вже встигли привести до ладу територію свого села і мешканці Піщанського СО.

Крім прибирання, мешканці старостату облаштували клумби та висадили на них квіти.