• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські спортсмени здобули срібло на міжнародному турнірі в Греції

eye

987

01.05.2023 11:47

Новини громад

img

Паратенісісти Павло Сагіров та Віталій Байрамшин у складі Національної збірної команди України переможно завершили свій виступ на міжнародному турнірі в м. Аргостолі, що у Греції.

Під час командних змагань українським спортсменам вдалось вибороти 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових медалей. Сагірову Павлу дісталось срібло.

У добірку України на цьому важливому міжнародному рейтинговому турнірі 4 золотих, 7 срібних та 7 бронзових нагород.

Загалом у змаганнях взяли участь 140 спортсменів з 20 країн світу. Від команди України виступили 17 спортсменів. Дякуємо нашим українцям за те, що гідно представили нашу країну.

Далі команда вирушає на навчально-тренувальний збір та міжнародний турнір до м. Лашко, Словенія.

Пишаємося результатом наших спортсменів. Дуже важливо, щоб про нашу країну чули у різних куточках світу.

Вітаємо паратенісистів з потужним виступом!

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Звернення начальника Покровської МВА Сергія Добряка до матусь Покровської громади

Від імені всієї Покровської міської військової адміністрації та від себе особисто сердечно вітаю вас із Днем матері! У цей непростий для нашої країни час ваше значення є безцінним. Ви – берегині наших родин, незламний фундамент нашого суспільства.

eye

1

Новини громад

11 травня 2025 10:20

В результаті бойових дій в Покровську поранено 46-річного місцевого жителя 

10 травня близько 11:00  з боку російських окупаційних військ відбувся обстріл (тип озброєння встановлюється) приватного сектору північно-західної частини Покровська, внаслідок якого поранено чоловіка 1979 року народження. 

eye

1

Новини громад

11 травня 2025 09:18

У Дніпрі родини ВПО з Покровської громади отримують допомогу від БФ "Крапка відліку"

Завдяки плідній співпраці Покровської міської військової адміністрації з благодійним фондом «Крапка відліку», родини ВПО з Покровської ТГ, які наразі перебувають у місті Дніпро, почали отримувати продуктові набори в гуманітарному хабі «Ми — Донеччина» .

eye

38

Новини громад

10 травня 2025 11:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію