• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Роботи вихованців творчих гуртків Покровська будуть виставлені на благодійному аукціоні в Німеччині

eye

635

28.04.2023 15:32

Новини громад

img

Співпрацюючи з Благодійним фондом  “РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!”, вихованці та керівники гуртків "В'язання гачком" (керівник Олена Бєлкіна), "Берегиня" (керівник Лілія Жуйко) "Соняшник" (керівник Галина Засядьвовк), "Художня обробка деревини" (керівник Інна Черв'якова) передали волонтерам 7 своїх робіт для благодійного аукціону в Німеччині. 

Кошти від продажу будуть направлені для допомоги військовим, які захищають нашу Україну та людям, які постраждали від війни. Цей вклад є дуже важливим для нашої країни.

Студія образотворчого мистецтва «Берегиня» (керівник Лілія Жуйко) взяла участь у благодійній програмі «KidsandArtUkrainе», виставці «МОЯ НЕСКОРЕНА УКРАЇНА» у Лондоні. 11 вихованців та керівник передали на аукціон 14 неперевершених картин! Неймовірно пишаємося дітьми нашої громади та їх наставниками.

СЮТ також долучився до співпраці з Міжнародним Фондом БО “БФ "Разом до перемоги!", який сумісно з німецькими партнерами запускає проєкт "Український дім". У рамках цього проєкту відкривається фотовиставка, на якій буде представлена Україна до воєнних дій та зараз.

 Мета цієї виставки показати, які творчі та талановиті діти живуть в Україні. Попри всі жахи, які відбуваються навколо, діти прагнуть зробити наш світ яскравішим і кращим. І ми, дорослі, повинні переймати бачення наших дітей та вірити в наших захисників. Виставка буде проходить в Німеччині на землі Саар. 

Роботи вихованців Покровської СЮТ будуть представлені на цій виставці. Пишаємося нашими дітьми! Наближаємо разом нашу Перемогу!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівники Покровської громади обговорили заходи щодо ліквідації наслідків обстрілу та допомоги постраждалим

28 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду, головним питанням якої стала безпекова ситуація в громаді.

eye

9

Новини громад

28 лютого 2024 14:58

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

23

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

48

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію