Мешканці Покровської ТГ мають змогу отримати безкоштовні юридичні консультації

27.04.2023 15:07

З початком повномасштабного вторгнення тисячі внутрішньо переміщених осіб із зони бойових дій зіткнулись з необхідністю профільного юридичного супроводу. Людям все частіше потрібна допомога в оформленні документів, отриманні допомоги від держави чи відшкодуванні майнових втрат.

Українці —  сильна нація. Наша найголовніша цінність — це підтримка один одного в будь-якій життєвій сфері. Тож, аби налагодити ефективний механізм надання юридичної допомоги, нам потрібно об’єднувати зусилля.

Тому, вже сьогодні між Покровською міською військовою адміністрацією та Українською Гельсінською спілкою з прав людини підписано меморандум про співробітництво та взаємодію.

Прийом юридичним спеціалістом буде здійснюватися у приміщенні головного офісу ЦНАП за адресою: вул. Європейська, 53а.

Основним завданням є підвищення правової обізнаності ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, через надання безоплатної правової допомоги у вигляді індивідуальних та групових юридичних консультацій.

За потреби, юрист також надає консультації з сімейних питань, трудових правовідносин, призначення пенсій, пільг та соціальних виплат, а також з інших питань юридичного характеру.

Аби записатися на консультацію у зручний для Вас день і час, дзвоніть на робочі номери телефонів Центру: (066) 469-16-27,  (099) 415-46-92.