• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Безпритульні та агресивні. Як у Покровській громаді вирішують проблему бродячих собак

eye

333

25.04.2023 09:32

Новини громад

img

Бродячі собаки – нагальна проблема для Покровська. Чотирилапі часто бувають агресивними і становлять загрозу для людей. 

Для вирішення цього питання КП «БКП» через систему Прозорро провело процедуру закупівлі послуг. І у квітні вже укладено угоду із ГО «ЗооКонтроль», яка вже мала досвід роботи у нашій громаді. 

«Сума, на яку будуть надані послуги, становить 600 тисяч гривень. Цього достатньо на 150 тварин. У послуги входить і стерилізація, і вилов, — розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель. -  Буде зроблений аналіз. І до тих тварин, які мають агресивну поведінку, будуть застосовані необхідні заходи. А до всіх інших – лише стерилізація, аби популяція не збільшувалася». 

Керівник наголошує, що процедура стерилізації не забирає у собаки зуби, і вона все одно може вкусити людину. Тому звертається до мешканців громади бути більш обережними із безхатніми тваринами, а із власниками чотирилапих будуть проведені роз’яснювальні бесіди. 
«Сподіваємось, що усі разом ми зможемо цю проблему подолати, — зазначив Олексій Стебель. - Через обмежений бюджет поки не плануємо робіт по будівництву прихистку для бродячих собак. Але будемо й надалі проводити роботу з їхньої стерилізації».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію