• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Учениця Покровська стала бронзовою призеркою серед знавців історії з усієї України

eye

546

22.04.2023 10:54

Новини громад

img

Іванова Ніколь, учениця 10 класу ЗОШ №12, принесла Покровській громаді першу в цьому році перемогу всеукраїнського рівня. Школярка посіла ІІІ місце у IV етапі XXV Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. 

Змагання проходили в дистанційному форматі. Особливому, тому що, окрім комп’ютера, треба було мати чимало іншого обладнання: мікрофон, навушники, принтер, сканер, а ще вебкамеру, встановлену на триногу. Останню - аби журі було впевнене, що учні долають надскладні завдання без сторонньої допомоги. 

Придбати все і одразу родина Ніколь, які є переселенцями, можливостей не мала. На допомогу прийшли педагоги рідної школи, а також наставниця та наукова керівниця дівчини – вчителька історії Ірина Шинкаренко. Директорка школи Маргарита Старик особисто перевіряла гаджети на сумісність. Після цього транспортом та поштою відправляли їх до місця проживання дівчинки. Тож у найвідповідальніший день до інтелектуальних змагань Ніколь була готова. 

4,5 години теоретичної частини, 2,5 практичної і - гідний результат: ІІІ переможне місце серед 31 учасника з усієї України!

Вітаємо Ніколь та її вчительку Ірину Шинкаренко з гідною перемогою! Нехай успіхи надихають на підкорення нових інтелектуальних вершин.

Історія непереможної України триває, і творити її молоді!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

68

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

40

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію