Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з Великоднем

16.04.2023 08:15

Шановні мешканці Покровської громади!

Щиро вітаю вас з одним з найголовніших свят християн – з Великим Христовим Воскресінням.

Це вже другий Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та згуртованості української нації, героїзму української армії.

Українське привітання: «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» набуло особливого значення.

У це свято перемоги життя над смертю, світла над темрявою я впевнений – найбільші труднощі, найважчі біди, які випадають на нашу долю, будуть переможені! Нехай з усіма нами буде ця віра у часи важких випробувань.

Нехай цей світлий день надихне наші серця на подальшу боротьбу за нашу країну та зміцнення нашої віри в перемогу. Бажаю всім доброго здоров’я, миру, щастя і оптимізму на шляху подолання викликів сьогодення, а нашим бійцям - сили та божого захисту у боротьбі з ворогом.

Нехай передзвін Великодніх дзвонів наповнить життя кожного мешканця Покровської громади світлом і радістю, додасть наснаги та енергії, благословить сім’ї і всю нашу рідну Донеччину та Україну на мирне майбутнє! Христос Воскрес! Воскресне Україна!