У Покровській громаді всебічно підтримують спортивні досягнення

12.04.2023 13:24

Сьогодні в ході розширеної апаратної наради керівники військової адміністрації відзначили досягнення покровських спортсменів

Так, бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед юніорів Відаді Зейнієв отримав грошовий сертифікат, як заохочення до нових здобутків.

Максима Сотниченка привітали з присвоєнням кандидата у майстри спорту України з боксу.

Його наставнику, заслуженому тренеру України з боксу, тренеру-викладачу КЗ «Донецька обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву з боксу», старшому тренеру юніорської збірної Донецької області з боксу Батіралі Карімову начальник Покровської МВА Сергій Добряк вручив Лист Подяки за сумлінну працю, відданість справі, особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту Покровської громади, а також з нагоди проведення урочистого заходу «Спортивне сузір?я Покровської громади».

Вітаємо та пишаємось!