• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Евакуація рятує життя: керівництво Покровської МВА закликає батьків-опікунів не нехтувати безпекою дітей

eye

533

30.03.2023 10:18

Новини громад

img

На виконання Постанови КМУ від 23.08.2022 року № 940 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо удосконалення механізму проведення евакуації» та доручення голови Донецької ОДА Павла Кириленка щодо евакуації дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, разом із законними представниками до безпечних регіонів, у Покровську відбулось засідання Координаційної ради у справах дітей.

В умовах війни найважче українським дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які цілком захищеними не почувались навіть у мирний час. Діяльність служби у справах дітей та усіх дотичних до захисту прав та законних інтересів дітей суб’єктів соціальної взаємодії Покровської ТГ поєднана та спрямована на забезпечення скоординованих дій щодо проведення заходів з евакуації дітей до більш безпечних регіонів України.

«Станом на 28.03.2023 року з території Покровської ТГ евакуювалися 164 статусні дитини разом із законними представниками. Усі діти вказаної категорії взяті на територіальний облік відповідними службами у справах дітей за місцем переміщення. Усі ДБСТ та прийомні сім’ї евакуйовані з території Донецької області. Щодня спеціалістами служби проводиться моніторинг переміщення опікунських сімей, які досі залишаються на території громади, з опікунами проводиться робота щодо підбору місць для евакуації», - зазначила в.о. начальника служби у справах дітей Оксана Діма. 

Крім того, спеціалістами служби у справах дітей ведеться чергування на пункті приймання евакуйованих сімей з міст Авдіївка, Бахмут, Часів Яр, Костянтинівка.

Проводиться тісна співпраця зі службами у справах дітей інших громад з питань розміщення опікунських сімей на евакопункті, здійснюється індивідуальний підхід у питанні подальшої евакуації та розміщення родин у більш безпечних регіонах України, розробляється маршрут слідування, супровід, посадка на евакуаційний потяг.

Під час координаційної ради було зазначено, що станом на 28 березня через евакуаційний пункт перемістилася 91 дитина.

Серед іншого, під час засідання були заслухані звіти щодо виконання програми економічного і соціального розвитку Покровської ТГ, громадських робіт та працю неповнолітніх за минулий рік.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію