• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

eye

428

29.03.2023 16:36

Новини громад

img

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги, які надійшла до громади впродовж поточного місяця. 

Під час засідання присутні заслухали інформацію про отримання громадою гуманітарної допомоги від Покровської районної державної адміністрації,  БО "БФ "АДРА Україна", ГО "Піклуюсь", ГО «Проліска», Представництва в Україні Міжнародної організації з міграції  та SOLIDARITES International, прийняли рішення щодо її розподілу та визначили механізм передачі отриманої від донорів гуманітарної допомоги. 

Як зазначив керівник гумштабу Дмитро Єрмолович, впродовж березня Покровська громада отримала від донорів продуктові та гігієнічні набори, паливні брикети, дизельні генератори, спецодяг, сумки парамедика, обігрівачі, ліжка, подушки, ковдри та постіль. 

За рішенням членів комісії шляхом голосування їх було розподілено між структурними підрозділами Покровської МВА, від яких надійшли запити. Це КУ «Покровський координаційний  комітет самоорганізації населення», КП «Покровськтепломережа», КП БКП, КУ «Агентство розвитку громади», Територіальний центр соціального обслуговування, відділ освіти, ЖКВ, Покровська міська рада Донецької області, релігійна організація «Релігійна православна громада "Свято-Серафимівська парафія Донецької єпархії УПЦ"» та релігійна організація «Религійна православна громада «Свято-Михайлівська парафія Донецької єпархії УПЦ».

Крім того, з метою якісної організації видачі гуманітарної допомоги був визначений механізм передачі такої допомоги. 

Усі питання порядку денного були ретельно розглянуті та одноголосно затверджені членами комісії. 

«Робота комісії дозволяє прозоро визначати механізми розподілу гуманітарної допомоги та задовольняти потреби, які надходять від структурних підрозділів Покровської військової адміністрації та міської ради. Ми вдячні усім міжнародним організаціям та благодійним фондам за вагому допомогу та тісну співпрацю у вирішенні гуманітарних питань», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію