• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комп'ютерна техніка від «СпівДія Ноут» - двом школам Покровської громади

eye

273

29.03.2023 10:42

Новини громад

img

У Покровській громаді всіляко підтримується ініціатива закладів освіти щодо участі у різноманітних грантових програмах. 

От і цього разу дві школи – Срібненський ЗЗСО та Покровська гімназія №14 – взяли участь у проєкті «СпівДія Ноут» і стали фіналістами! Загалом до оргкомітету надійшло 1824 заявки від різних освітніх установ із запитом на 35 тисяч ноутбуків. Загальна ж кількість техніки у проєкті — 5 тисяч. 

Представники Срібненського ЗЗСО вже отримали 29 ноутбуків HP з ліцензійним програмним забезпеченням Microsoft. Директорка закладу Марина Дудка говорить: «Найближчим часом ми організуємо видачу комп’ютерної техніки своїм учням. Адже особливий акцент проєкту робився на тому, що техніка видається не вчителям, не керівництву школи чи у класи, а конкретним учням, які цього потребують (згідно зі списками, поданими у Заявці). На черзі – отримання 26 сучасних ноутбуків Гімназією №14». 

Начальниця відділу освіти Любов Воротинцева подякувала учасникам конкурсу за їхню активність, а іншим порадила не засмучуватися, адже попереду ще багато важливих проєктів.

Національний проєкт «СпівДія Ноут» реалізовувався в межах молодіжної програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», а також компаніями HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію