• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До Покровської громади завітали представники UNFPA

eye

353

28.03.2023 15:31

Новини громад

img

У рамках реалізації програми ООН з відновлення і розбудови миру «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» у Покровську створено і працює  «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» Покровського міського Центру соціальних служб Донецької області.

Сьогодні з візитом до нього завітали представники Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA).

Даний спеціалізований сервіс було відкрито у липні 2021 року. Лише з початку поточного року послугами фахівців скористались 132 родини. 
«253 людини отримали фахову допомогу. З початку війни Центр не зупиняв свою роботу. Спеціалісти приймали постраждалих, проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу, надавали послуги для ВПО», - розповіла представникам міжнародного Фонду керівниця служби «Денний центр» Ольга Тарасенко. 

Під час зустрічі, на яку завітала й заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна, присутні обговорили роботу сервісу в умовах воєнного стану, потребу в спеціалістах, надання допомоги внутрішньо переміщеним особам та роль місцевої влади у вирішенні питань запобігання та протидії домашньому насильству. 

«Покровська міська військова адміністрація приділяє особливу увагу питанням розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству. Дякуємо нашим донорам за можливість вирішувати цю проблему та допомагати мешканцям нашої громади у подоланні складних ситуацій», - зауважила Олена Харчевна. 
Особливу увагу учасники зустрічі приділили розширенню мережі спеціалізованих сервісів соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та створенню по всій території громади консультативних пунктів. 

«Наразі рівень агресії зростає. Під час війни люди мають велику кількість факторів вразливості. Тож дуже добре, що є такий центр, який всебічно підтримується місцевою владою та є частиною системи запобігання та протидії домашньому насильству на місцевому та обласному рівні. Навколо міста є села і селища, і там так само живуть люди, для яких важливо мати доступ до допомоги. І наступним кроком буде підтримка, реновація консультативних пунктів – спеціалізованої служби первинного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства. Цей сервіс передбачений законодавством. І дуже приємно, що у Покровській громаді виявили потребу в відкритті таких пунктів», - зазначила старша координаторка проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» Ганна Карпеченкова. 

Робота з відкриття консультативних пунктів у Покровській громаді вже розпочалась. Тож незабаром мешканці приєднаних територій матимуть змогу на місці отримати соціально-психологічну допомогу фахових спеціалістів. 

«Пишаємось тим, що адміністрація Покровської МВА демонструє політичну волю та підтримують вирішення такого гострого питання, як домашнє насильство. Продовжуємо працювати у цьому напрямку і сподіваємось, що вже незабаром усі мешканці Покровської громади будуть охоплені цим сервісом», - зауважила директорка Покровського міського Центру соціальних служб в Донецькій області.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію