• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Партнерство «Відкритий уряд»: гранти для громадських організацій

eye

726

28.03.2023 12:52

Новини громад

img

Партнерство «Відкритий Уряд» (OGP) за підтримки ЄС запускає конкурс проєктних пропозицій для громадських організацій із регіону Східного партнерства, зокрема й України.

Конкурс спрямований на розширення участі громадянського суспільства та побудови міжсекторального партнерства у сферах боротьби з корупцією, ефективного надання державних послуг, правосуддя, реагування на кризи та відновлення, посилення громадянського простору й доступу до інформації, відкритого управління та участі в реконструкції.

Конкурс відкритий для організацій громадянського суспільства та консорціумів з Вірменії, Грузії, Республіки Молдова та України. Партнерство між країнами дозволено. Заяви приймаються також від організацій, які наразі не працюють з OGP, однак готові кооперуватися з відділом підтримки OGP, багатостороннім форумом OGP та офіційним контактним пунктом.

Відібрані проєкти отримають до 25 тис. євро.

Заявки приймаються на постійній основі з кінцевим терміном подання в кінці кожного кварталу: 31 березня 2023 року, 30 червня 2023 року, 30 вересня 2023 року та 31 грудня 2023 року.

Конкурс оголошується в межах Програми ЄС за доброчесність для Східного партнерства яка фінансується Європейським Союзом і реалізується Партнерством «Відкритий уряд» та Антикорупційною мережею ОЕСР.

Дізнатися більше:

Прес-реліз
 

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК: 31 Грудня, 2023

ТИП МОЖЛИВОСТІ

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію