• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Перейменування вулиць: що робити з документами та скільки це буде коштувати

eye

199

27.03.2023 18:27

Новини громад

img

У Покровську планується проведення процедури з перейменування ряду вулиць. Місцеві мешканці у соціальних мережах активно обговорюють цю тему. Зокрема, у покровчан виникає питання скільки для пересічних громадян буде коштувати зміна назв вулиць та що їм робити після затвердження нових назв.

Як зазначила керівниця ЦНАПу м. Покровськ Алевтина Жук, перейменування не створює жодних побутових проблем.

«Звертатися до ЦНАПу аби зробити будь-які зміни у документах у разі зміни назв вулиць покровчанам не потрібно. Перереєстрація може відбуватися під час заміни паспорта, вклеювання нових фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли в особи виникає потреба. Те саме стосується документів, які засвідчують право власності на нерухомість. Вони залишаються чинними у разі зміни назви вулиці, на якій ці об'єкти розташовані. Такі документи змінюють лише за необхідності. Якщо власник захоче продати, подарувати або передати у спадок свою нерухомість, у документах, які будуть оформлюватися на нову особу, вже вкажуть нову назву. На вартість послуг нотаріуса це не вплине», - роз'яснила Алевтина Жук.

У разі перейменування вулиці документи змінювати не потрібно. Адже нова назва не є зміною місця проживання.

Що стосується юридичних осіб, вони повинні внести відповідні зміни в установчі документи, адже відповідно до чинного законодавства перейменування вулиці місцезнаходження юрособи є зміною місцезнаходження. 

Відповідні зміни вносяться в установчі документи та до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб. Також треба повідомити банківські установи та контрагентів про зміну реквізитів у чинних договорах, виготовлення нової печатки, бланків тощо. 

Однак граничних термінів для цього немає, тому суб'єкт господарювання сам може вирішувати, коли необхідно провести реєстрацію змін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію