• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Охорона праці на виробництві. Відбулась нарада на ТОВ "Краснолиманське"

eye

989

27.03.2023 12:16

RSS

img

23 березня 2023 року заступник начальника відділу профілактики та розслідування нещасних випадків контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області Олександр Новіков взяв участь у робочій нараді з представниками ТОВ «Краснолиманське» та Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці.

Під час наради проведено аналіз кількості та причин настання нещасних випадків та випадків хронічної професійної захворюваності, зареєстрованих на підприємстві у минулому році, затверджено План основних заходів підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на ІІ квартал 2023 року, обговорено особливості проведення розслідувань нещасних випадків та аварій на виробництві в період дії воєнного стану.

Більше новин та актуальної інформації - на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/dn.pfy та в телеграм-каналі https://t.me/PensFond_dn Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію