• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Військовослужбовців та цивільний персонал Нацгвардії привітали з професійним святом

eye

149

25.03.2023 11:39

Новини громад

img

«День Національної гвардії України» – професійне свято всіх військовослужбовців та осіб цивільного персоналу Національної гвардії України.

24 лютого 2022 року розділилося життя українців і всього цивілізованого світу на до і після. Українське військо зійшлося в нерівному бою з велетенською ордою загарбників за волю, свободу та загальнолюдські цінності. А найголовніше – за право на існування України та українців.

Сьогодні Військовослужбовці Національної гвардії України є вагомою складовою Сил Оборони України та беруть участь у відсічі збройної агресії російської федерації на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії по захисту України. Гвардійці мужньо та професійно б’ють російських загарбників. 

Про все це говорили на урочистому заході у Покровську. Тих героїв, які у цій боротьбі віддали найцінніше – своє життя – вшанували хвилиною мовчання. 

Медалями «За службу державі» та грамотами командувача оперативно-тактичного угруповання військ «Таврія» за сумлінне виконання службових обов’язків, хоробрість, звитягу, силу духу та професіоналізм, проявлені під час участі у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони в ході російсько-української війни, та з нагоди відзначення Дня Національної гвардії було відзначено кращих представників цієї мужньої професії. 

«Шановні військовослужбовці Національної гвардії! Слова «Служу народу України» стали символом та головним завданням вашої служби. Бо «військовослужбовець» – це покликання. Покликання захищати свій народ, служити своїй державі попри різні труднощі та незгоди», - звернувся до присутніх начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

Керівник вручив військовослужбовцям почесні грамоти та подяки Покровської МВА за проявлений патріотизм та сумлінне виконання поставлених завдань, професіоналізм, зразкову військову дисципліну, бездоганне служіння Українському народові, прояв мужності та відданості Військовій присязі під час виконання бойових завдань із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації та з нагоди відзначення Дня Національної гвардії України. 

Вручення нагород чергувалося з пісенними та танцювальними виступами творчих колективів Покровської громади.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

28

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію