• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вітаємо та пишаємось! Покровські спортсмени стали учасниками збірної України

eye

499

24.03.2023 12:00

RSS

img

Покровчани увійшли до складу Національної збірної команди України на 2023 рік від Донецької області з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Олімпійські види спорту

Бокс:

  • Максим Наумов - МСУ з боксу, переможець міжнародних змагань, чемпіон області з боксу серед молоді, член Національної збірної команди (резерв). Тренер - Батіралі Карімов.
  • Ренат Чубревичев - МСУ з боксу, переможець міжнародних змагань, чемпіон області з боксу серед молоді, член Національної збірної команди (резерв). Тренер Батіралі Карімов.
  • Максим Сотниченко - КМСУ з боксу, бронзовий призер Чемпіонату України з боксу серед молоді, член Національної збірної команди (резерв). Тренер Батіралі Карімов.

Регбі

  • Богдан Сліпенко - 1 спортивний розряд, бронзовий призер чемпіонату України з регбі-7 серед юніорів. Член Національної збірної команди (кандидат). Тренер Ігор Юркін.

Неолімпійські види спорту

Гирьовий спорт

  • Леон Білицький - ЗМСУ з гирьового спорту, срібний призер чемпіонату Світу з гирьового спорту серед дорослих, чемпіон Кубка Європи з гирьового спорту серед чоловіків, член Національної збірної команди (основний склад). Тренер Валерій Білицький.

Регбіліг 

  • Костянтин Гайдученко - КМСУ з регбіліг, 2 місце КУ, член Національної збірної команди (резерв). Тренер Ігор Юркін.
  • Олександр Диський - КМСУ з регбіліг, 4 місце ЧЄ серед юніорів, член Національної збірної команди (резерв). Тренер Ігор Юркін.
  • Валентин Пархоменко - 1 спортивний розряд з регбіліг, 2 місце КУ, член Національної збірної команди (резерв). Тренер Ігор Юркін.
  • Андрій Шелеповський - МСУ з регбіліг, 2 місце КУ, член Національної збірної команди (резерв). Тренер Ігор Юркін.
  • Ігор Юркін - МСУ з регбіліг, 2 місце ЧЄ, член Національної збірної команди (основний склад/тренер).

Черліденг

  • Вікторія Губа - МСУ з черліденгу, член Національної збірної команди (основний склад). Тренер Наталія Коновалюк.
  • Данило Шумейко - МСУ з черліденгу, член Національної збірної команди (основний склад). Тренер Наталія Коновалюк.

З видів спорту серед осіб з інвалідністю

Теніс настільний 

  • Віталій Байрамшин - КМСУ з тенісу настільного, ДРЦ "Інваспорт", переможець чемпіонату України.  Тренер Павло Сагіров.
  • Павло Сагіров - КМСУ з тенісу настільного, ДРЦ "Інваспорт", переможець чемпіонату України. 

Шашки 

  • Людмила Гуслєва - МСУ з тенісу настільного, переможець чемпіонату світу та чемпіонату Європи.

Вітаємо, пишаємося!


 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію