• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровськ визнано найспортивнішим містом Донеччини

eye

608

24.03.2023 12:13

Новини громад

img

На честь високих показників на різноманітних змаганнях та здобутків спортсменів і тренерів громади, у місті відбувся урочистий захід під назвою «Спортивне сузір’я Покровської громади».

Попри надскладні виклики, які поставила перед усіма нами війна, спортсмени і тренери Покровської громади продовжили здобувати перемоги на змаганнях найвищого рівня. Усього протягом року тренери разом зі своїми вихованцями виборювали міжнародні та всеукраїнські медалі, і переважна кількість з них – золоті. На честь спортсменів Покровської громади не раз лунав гімн України та майорів наш державний прапор.

«Після того, як відновилось проведення всеукраїнських та міжнародних змагань, ми мали змогу взяти участь у 200 з них. Серед 378 спортсменів Донеччини, які взяли участь в міжнародних змаганнях та здобули 252 золоті медалі, чимало представників Покровської громади. Це неймовірна робота», - зазначив начальник Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА Володимир Мицик.

За щоденну наполегливу працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками нашу громаду, регіон, країну покровські спортсмени отримали спеціальну відзнаку «Спортивне сузір`я». 

«Шановні тренери, шановні колеги! Я дуже радий, що маю можливість привітати спортивне товариство нашої громади із заслуженою нагородою, з вашою звитягою, з вашим спортивним духом, вашою небайдужістю у воєнний час! Попри близькість фронту, і можливі проблеми з фінансуванням, ми на достойному рівні тримаємо спортивний рівень нашої спортивної громади. Окремо хочу висловити велику пошану нашим спортсменам за те, що вони досягають спортивних висот і ще й допомагають у розвантаженні гуманітарної допомоги, що надходить для наших громадян та переселенців, які знайшли у Покровську прихисток. Низький уклін вам за цю роботу! Бажаю міцного здоров’я, незламності духу спортивного та козацького! Впевнений, що ми завжди будемо на перших місцях! Разом до перемоги! Слава Україні!», - привітав зі сцени начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Подяками та грамотами Покровської міської військової адміністрації та Управління сім’ї, молоді та спорту за сумлінну працю, відданість справі, особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту громади відзначено кращих тренерів громади. 

Покровська військова адміністрація всебічно підтримує розвиток фізичної культури і спорту у нашій громаді. За підсумками 2022 року 23 наших найкращих спортсмени отримують стипендію для обдарованих дітей та молоді у сфері фізичної культури та спорту.

«Кожен з нас на своєму фронті наближає перемогу! Ви - наша гордість! Спортсмени Покровської громади, ми віримо, що наш державний гімн завдяки вам знов і знов лунатиме на весь світ і Україна обов’язково переможе!» - привітав винуватців свята начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради Віталій Щербинка.

Церемонію нагородження і слова побажань та привітань гармонійно доповнили виступи творчих колективів громади.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію