Мешканці зруйнованої обстрілом багатоповерхівки збирають документи для державної компенсації

24.03.2023 09:02

5 тижнів тому, 15 лютого, росіяни вчергове обстріляли Покровськ. Влучили у житлову багатоповерхівку, в якій на час обстрілу було зареєстровано 108 громадян. І кожен з них вже понад місяць живе не вдома. Міська влада готова надати таким мешканцям по 80 тисяч гривень матеріальної допомоги з місцевого бюджету. А щоб у майбутньому отримати компенсацію від держави, мешканці зруйнованого будинку прийшли в ЦНАП.