• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Стрес та його подолання: для ВПО відбулась онлайн-зустріч з психологами

eye

268

23.03.2023 14:35

Новини громад

img

На базі гуманітарних хабів, які відкрила Покровська МВА у містах України для підтримки евакуйованих покровчан, почали проходити ресурсні зустрічі з психологом.

Для наших земляків, які перемістилися через воєнні дії до Червонограда, Хусту, Кропивницького та Чернівців перший такий захід організував Покровський відділ освіти. 

Психологи навчальних закладів провели онлайн-зустріч, на якій говорили про види стресових ситуацій, стадії стресу та методи його подолання.

До інтерактивного заходу долучилися і стали активними учасницями спілкування з психологами та нашими ВПО і заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Наталія Іваньо, Маргарита Ідрісова, а також керівниця відділу освіти Любов Воротинцева. 

 

«У рамках такої співпраці зустріч з психологами – це однин із заходів, спрямованих на підтримку і дітей, і батьків», - зазначила начальниця відділу освіти Любов Воротинцева. 

Це - один з кроків на шляху розширення роботи гуманітарних хабів, яке запроваджене за дорученням заступниці начальника Донецької обласної державної адміністрації Юлії Костюніної. 

Покровська МВА відкривала хаби у містах, де проживають евакуйовані покровчани, аби підтримувати наших мешканців, надавати за запитом інформаційно-консультаційну та гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб з Покровського району Донецької області.

Сьогодні сфера діяльності хабів розширюється. За дорученням обласного керівництва на їхній базі будуть працювати освітні локації, осередки патріотичного виховання, забезпечені сучасною літературою, а також консультаційні пункти з залученням працівників соціального захисту.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

28

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію