• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Стрес та його подолання: для ВПО відбулась онлайн-зустріч з психологами

eye

514

23.03.2023 14:35

Новини громад

img

На базі гуманітарних хабів, які відкрила Покровська МВА у містах України для підтримки евакуйованих покровчан, почали проходити ресурсні зустрічі з психологом.

Для наших земляків, які перемістилися через воєнні дії до Червонограда, Хусту, Кропивницького та Чернівців перший такий захід організував Покровський відділ освіти. 

Психологи навчальних закладів провели онлайн-зустріч, на якій говорили про види стресових ситуацій, стадії стресу та методи його подолання.

До інтерактивного заходу долучилися і стали активними учасницями спілкування з психологами та нашими ВПО і заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Наталія Іваньо, Маргарита Ідрісова, а також керівниця відділу освіти Любов Воротинцева. 

 

«У рамках такої співпраці зустріч з психологами – це однин із заходів, спрямованих на підтримку і дітей, і батьків», - зазначила начальниця відділу освіти Любов Воротинцева. 

Це - один з кроків на шляху розширення роботи гуманітарних хабів, яке запроваджене за дорученням заступниці начальника Донецької обласної державної адміністрації Юлії Костюніної. 

Покровська МВА відкривала хаби у містах, де проживають евакуйовані покровчани, аби підтримувати наших мешканців, надавати за запитом інформаційно-консультаційну та гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб з Покровського району Донецької області.

Сьогодні сфера діяльності хабів розширюється. За дорученням обласного керівництва на їхній базі будуть працювати освітні локації, осередки патріотичного виховання, забезпечені сучасною літературою, а також консультаційні пункти з залученням працівників соціального захисту.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію