• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Перехід на автономне опалення, стан доріг та буріння свердловин: Сергій Добряк провів особистий прийом громадян

eye

215

23.03.2023 13:34

Новини громад

img

Сьогодні, 23 березня, за участю заступників та керівників структурних підрозділів Покровської МВА відбувся особистий прийом начальника військової адміністрації Сергія Добряка, під час якого лунали питання як особистого характеру, так і колективні звернення. 

Одне з таких стосувалось теми переводу житлових будинків Покровська на індивідуальне опалення. 

Як пояснив Сергій Добряк, цей проєкт розрахований на три місяці та має декілька етапів реалізації: «Аналізуючи цей зимовий період ми дійшли висновків, що котельня №14 є збитковою та нерентабельною. Тому було прийняте рішення щодо переходу на індивідуальне опалення. Усього плануємо підключити 1311 квартир. Наразі проводимо підрахунки, скільки громаді коштуватиме розробка проєктної документації. Попередньо ця сума складає близько 12 мільйонів гривень. Це навантаження візьме на себе адміністрація. До того ж до кожного житла буде заведено трубу», - зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

Крім того, додав, що мешканцям пільгових категорій, які перебувають на обліку в УСЗН, роботи з переходу на автономне опалення, будуть виконані за рахунок місцевого бюджету. 

Декілька звернень, які лунали сьогодні, стосувались стану доріг у громаді. Здебільшого, люди просили сприяння у засипці аварійних ділянок у Піщанському старостинському окрузі, а також ремонту «димитровського мосту».

З цього приводу Сергій Добряк відповів, що це питання на контролі і вже на початку травня за сприянням Донецької обласної військової адміністрації буде розпочато «великий ремонт» доріг. 

«За кошти обласного бюджету планується виконати капітальний ремонт двох головних автомагістралей Покровська – це вулиці Шмідта та Шосейна, а також шляхопровід «Західний» («димитровський міст»). Місто бере на себе зобов`язання відремонтувати 6 міських вулиць. Вже проведено технічне обстеження цих об`єктів, визначені обсяги робіт», - зауважив Сергій Добряк. 

Блок питань, який було винесено на розгляд керівників громади, стосувався житлово-комунальної сфери. Мешканці просили сприяння у ремонті даху одного з житлових будинків міста, системи каналізації та організацію проведення незалежної експертизи електричного лічильника. 

Всі прохання, з якими звертались заявники, були ретельно розглянуті. Керівники комунальних підприємств отримали доручення щодо їх найскорішого виконання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

28

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

25

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію