• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ухвалено ще 10 заяв на отримання матеріальної допомоги власникам зруйнованої багатоповерхівки

eye

255

23.03.2023 08:31

Новини громад

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участю Наталії Іваньо і Маргарити Ідрісової відбулось чергове засідання комісії з надання мешканцям громади матеріальної допомоги, під час якого було розглянуто понад 50  заяв. 10 з них стосувались виплати матеріальної допомоги власникам квартир пошкодженої внаслідок обстрілу житлового будинку, що у мікрорайоні «Сонячний».

Станом на сьогодні з 55 квартир, що зазнали різних ступенів руйнації внаслідок обстрілу 15 лютого, власники 20 квартир вже отримали фінансову допомогу у розмірі 80 тисяч гривень за рахунок місцевого бюджету.

Під час засідання рішенням комісії були ухвалені ще 10 заяв. Також прийняте рішення щодо виплати допомоги у розмірі 50 тисяч гривень родинам загиблих військовослужбовців, а також по 100 тисяч гривень родинам двох загиблих 15 лютого під час прямого влучання в житловий будинок. 

«Наразі вже ухвалено 38 заяв від власників квартир будинку №4 мікрорайону «Сонячний». Чотири родини отримали грошову допомогу від команди «Мій Покровськ».  Комісійно ми збираємось щотижня, щоб якомога швидше допомогти нашим мешканцям», - зазначила Олена Харчевна. 

Крім заяв від власників постраждалої багатоповерхівки, було розглянуто документи 13 осіб, які потребують допомоги на лікування. Усі їх було ухвалено та виділено грошову підтримку у розмірі від 3 до 50 тисяч гривень, залежно від складності хвороби та потреби у відновлюваній терапії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

43

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

61

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

62

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію