• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ухвалено ще 10 заяв на отримання матеріальної допомоги власникам зруйнованої багатоповерхівки

eye

121

23.03.2023 08:31

Новини громад

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної та за участю Наталії Іваньо і Маргарити Ідрісової відбулось чергове засідання комісії з надання мешканцям громади матеріальної допомоги, під час якого було розглянуто понад 50  заяв. 10 з них стосувались виплати матеріальної допомоги власникам квартир пошкодженої внаслідок обстрілу житлового будинку, що у мікрорайоні «Сонячний».

Станом на сьогодні з 55 квартир, що зазнали різних ступенів руйнації внаслідок обстрілу 15 лютого, власники 20 квартир вже отримали фінансову допомогу у розмірі 80 тисяч гривень за рахунок місцевого бюджету.

Під час засідання рішенням комісії були ухвалені ще 10 заяв. Також прийняте рішення щодо виплати допомоги у розмірі 50 тисяч гривень родинам загиблих військовослужбовців, а також по 100 тисяч гривень родинам двох загиблих 15 лютого під час прямого влучання в житловий будинок. 

«Наразі вже ухвалено 38 заяв від власників квартир будинку №4 мікрорайону «Сонячний». Чотири родини отримали грошову допомогу від команди «Мій Покровськ».  Комісійно ми збираємось щотижня, щоб якомога швидше допомогти нашим мешканцям», - зазначила Олена Харчевна. 

Крім заяв від власників постраждалої багатоповерхівки, було розглянуто документи 13 осіб, які потребують допомоги на лікування. Усі їх було ухвалено та виділено грошову підтримку у розмірі від 3 до 50 тисяч гривень, залежно від складності хвороби та потреби у відновлюваній терапії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

27

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

30

Новини громад

09 червня 2023 14:42

Мешканці Покровської громади отримуватимуть воду за графіком

Водопостачання відбуватиметься за графіком 3-1-3, один день буде відведено КП «Вода Донбасу» для виконання технологічних процесів.

eye

27

Новини громад

09 червня 2023 13:55

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію