Інспектори Муніципальної служби правопорядку вкотре виявили незаконний факт продажу алкоголю

22.03.2023 15:59

В ході патрулювання міста інспекторами Муніципальної служби встановлений факт продажу горілки в магазині, розташованому по вул. Народна.

Не зважаючи на дію Постанови КМУ № 1457 від 29.12.2021 року «Про затвердження Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні», наказу командувача оперативно-стратегічного реагування військ «Хортиця» та розпорядження голови Донецької ОДА, власник та продавці одного з місцевих магазинів знехтували правилами щодо заборони продажу алкогольної продукції.

Про факт виявленого правопорушення повідомлено до поліції. На порушників очікує штраф від 6800 до 13600 гривень, передбачений ст. 156 КУпАП.

??Шановні підприємці та мешканці громади! Вкотре нагадуємо про заборону продажу алкогольних напоїв на території Донецької області на час дії правового режиму воєнного стану!