• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Питання життєдіяльності громади на контролі у начальника міської військової адміністрації

eye

400

22.03.2023 14:27

Новини громад

img

Сьогодні начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду, під час якої заступники звітували про стан справ у громаді за напрямками. 

Особливу увагу приділили роботі комунальної галузі, а саме реалізації проєктів щодо пошуку альтернативних джерел водо- та теплопостачання, утримання доріг та підготовки кладовищ до Великодних свят.

За словами заступника начальника МВА Олексія Стебля, реалізація масштабного проєкту «Велика вода» з очищення шахтних вод на завершальній стадії. Зусиллями КП «Покровськводоканал» прокладено трубопровід. Ведуться будівельні роботи з облаштування місця для встановлення насосної групи.  

У планах комунальників буріння ще 36 свердловин. Наразі триває благоустрій пунктів роздачі питної води.

«Розчищаємо майданчики, вкладаємо їх плитами, щоб було зручно під`їхати автівками, велосипедами та зробити необхідний запас води. Наразі така робота триває у селищі динасового заводу», - зазначив Олексій Стебель.

Розпочалась робота й з обстеження житлових квартир для подальшого їх переводу на індивідуальне опалення. Згідно з Положенням, відбуватиметься такий процес у три етапи, де буде визначена першочерговість підключень та фінансова спроможність громадян.

Вже відбулась розширена нарада з представниками міськгазу, під час якої був проговорений механізм співпраці. 

Обговорили присутні й підсумки роботи КП «БКП» за зимовий період. Як зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель, цього року вдалось значно зекономити коштів міського бюджету на обслуговування та утримання доріг і мостів. 

Сьогодні багатогалузеве комунальне підприємство займається прибиранням громади, місцевих кладовищ, вивозом сміття, підсипкою і плануванням доріг.

Інспектори «Муніципальної служби правопорядку» відпрацьовують заявки мешканців приєднаних територій, а також спільно з міськими архітекторами проводять бесіди з представниками бізнесу щодо дотримання вимог правил благоустрою. Сімом підприємцям вже виписані приписи. 

Виявляти факти порушення правопорядку муніципальним інспекторам допомагають камери відеоспостереження, яких у громаді 95. 

Як зазначила Маргарита Ідрісова, усі медзаклади працюють у штатному режимі. У рамках проєкту «Співдія» продовжує надходити гуманітарна допомога. Активна молодь громади задіяна в виготовленні окопних свічок та плетінні маскувальних сіток, які передають військовослужбовцям. 

Вже цього четверга, 23 березня, стартують змагання з футзалу на «Кубок незламності». Передбачається, що стартові внески за участь будуть перераховані на потреби ЗСУ. 

В рамках програми «Доброзичлива медицина» продовжується профогляд мешканців приєднаних територій в Покровській міській лікарні. Лише за останній тиждень консультації вузьких спеціалістів мали змогу отримати 36 жителів села Гришиного. 

Активно ведеться робота з власниками житла постраждалого внаслідок обстрілу багатоповерхівки у мікрорайоні «Сонячний». 

За словами заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної, люди отримують всебічну допомогу в оформленні документів. Планується також започаткування міської програми з надання психологічної підтримки. 

Про роботу гуманітарного штабу доповіла заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо:

«ГО ADRA продовжила програму з видачі хліба. Крім того, днями отримали 3 фури з харчовими продуктами, тож розпочинаємо 7 коло роздачі продуктових наборів населенню. Піклуємось про ВПО – за запитом гуманітарних хабів, які працюють у Червонограді та Чернівцях, були відправлені набори подушок, ковдр та постільної білизни. Активними темпами триває облаштування житлового будинку для розміщення внутрішньо переміщених осіб у м.Фастів». 

Серед іншого, керівники громади оговорили графік маршрутів загального користування, роботу комітету доступу, строки закінчення ремонту в УСЗН та інші важливі питання, які сьогодні знаходяться на контролі у начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію